Pondělí, středa a pátek rozvážíme stálé klienty, z těchto důvodů je dopolední doprava v uvedené dny maximálně vytížená...

Co má objednávka ?

Jak je to s objednávkou ?

 

 Jistě je každý z Vás netrpělivý a doufá o kladném vyřízení vytvořené objednávky na grafickou kartu. Z naší strany je velký zájem každého zákazníka uspokojit. Stále, ačkoli bych nerad sliboval dopředu, je ze strany dodavatele vyšší naděje o dodání objednaného množství.

11

 

Ve výpisu „Backlogu“ od našeho dodavatele se změnilo jen u některých karet vyprodáno množství, které má dodavatel objednané u výrobce. Pro nás tedy velmi nadějná zpráva, neboť se vejdeme s našim množstvím do této dodávky v plném rozsahu. Zároveň nám tato zpráva oznamuje vyprodání u dodavatele a není tedy již možné tyto karty objednat.

A co má objednávka ?

 Vzhledem k velkému množství objednávek můžeme s jistotou konstatovat, že objednávky které mají platbu při dodání nebo převzetí, budou na 100% přesunuty k vyřízení na konec měsíce, možná dokonce na kraj měsíce dubna. Samozřejmě budeme v těchto dvou dnech na pracovat na kompletaci objednávek, ale s jistotou můžeme říct, objednávky do 25.3. jsou již zaplacené.

22

 

A co to přesně znamená ?

 Znamená to, že všechny objednávky, které byli uhrazeny dopředu, budou vyřízeny přednostně, přesně v období od 14.3. do 25.3.. Poté teprve přijdou na řadu ti, co zadali platbu při dodání či odběru. Věřte nebo ne, ale sami by jsme velmi rádi dodali v tomto termínu všem, ale samotný trh nám to neumožňuje právě omezeným množstvím. Ano, byla-li objednávka vytvořena s dodáním 1.4. a byla uhrazena předem, existuje reálná šance, že se dostane před objednávky s platbou při převzetí. Každopádně je garantován termín dodání uvedený již v detailu produktu jako maximální !

Zaplatil jsem, a zboží mi nepřišlo ?

 Bohužel i to se může stát, ačkoli by jsme byli velice neradi. V takovém případě jsou dvě varianty. Buď můžete počkat zda se přeci jen nepodaří naskladnit a nebo jednoduše objednávku stornovat. Pokud stornujete objednávku hrazenou předem, Bude Vám částka vrácena na účet.

 Na závěr bych Vám všem rád poděkoval za přízeň a vloženou důvěru. Budeme se snažit o maximální a 100%-ní spokojenost i těm, kteří zvolily platbu při převzetí…

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.