Pondělí, středa a pátek rozvážíme stálé klienty, z těchto důvodů je dopolední doprava v uvedené dny maximálně vytížená...

Smutná skutečnost !!!

Smutná správa pro všechny...

Bohužel je realita tvrdší, než jsme doufali. Dnes při pokusu doobjednání pár kusů grafických karet, jsme narazily na problém. Ano, distributor od dnešního dne prodloužil dodací lhůty o 60 dní. Znamená to tedy jediné, následující tři měsíce neobdrží od výrobce jediný kus grafické karty. 

 Jediná výhoda pro nás a pro naše zákazníky jsou dosud vytvořené objednávky. U těchto objednávek nám dodavatel nijak dosud neupravil dobu expedice, platí zatím naše původní uvedena. Příští týden by se měli začít pohybovat zásilky k Vám, pokud nenastane nějaká změna.

 S největší pravděpodobností budeme mít ještě tento týden nového dodavatele z Německa, mohli by jsme tak mít štěstí, a náš trh částečně zásobit. Každý z Vás si určitě všiml, jak se pomalu a jistě karty zdražují. Z našeho pohledu je to teprve začátek a ceny díky vysoké poptávce porostou dále.

 Včera se nám u dodavatele podařilo zajistit dvě karty RTX 3070, jen cena byla poměrně dost vysoká. A to upozorňuji, byl to velkoobchod z Moravského kraje, tedy žádný překupník a ani Evropský dodavatel. Vůbec z toho nejsme nadšeni, ale příští nabídky grafických karet budou řádově o tisíce korun vyšší.

 Jediné co nás těší - neusnuli jsme na vavřínech a objednali za v času dostatečné množství ještě řekněme za přijatelnou cenu. Nyní už je na dodavateli, respektive na výrobci, aby vše dodal. Pokud chcete ušetřit alespoň nějaké finance, doporučujeme poohlédnout se ještě po nějakém kuse, který je možný u nás objednat. Jsou totiž poslední za přijatelnou cenu.

 Samozřejmě budeme nadále situaci bedlivě sledovat, také zajistíme nějaké objednávky od dodavatele. Budou sice s dodáním za 90 dnů, ale nebudeme je dávat na eshop, dokud se nepřiblíží datum dodání alespoň na měsíc. Poté objednávky uvolníme a vy si tak budete moci nakoupit. 

 Tím samozřejmě neházíme flintu do žita. Jak jsem se výše zmiňoval, náš obchodní zástupce jedná s generálním ředitelem Německé firmy, která bude schopna v poměrně vysokém počtu dodávat. Nyní je na nás, aby jsme my splnily vše co slibujeme. Plně si uvědomujeme svého závazku, který vůči Vám máme. Díky Vám také jsme, bez Vás by jsme nebyli.

 Pokud máte nějaké dotazy, které by jste rádi, využijte komentář pod tímto článkem. Jako hlavní představitel celé nově vznikající společnosti se budu snažit reagovat a odpovídat. Děkujeme za Vaši projevenou důvěru a sledujte tento článek. Do komentářů budu přidávat aktualizaci již uskutečněných objednávek. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.