Pondělí, středa a pátek rozvážíme stálé klienty, z těchto důvodů je dopolední doprava v uvedené dny maximálně vytížená...

Nový eshop

Již hodiny ...

... nás dělí od spuštění nového shopu. Sice jsme se o týden opozdily, ale nejpozději v pondělí bude nový eshop spuštěn. Pokud se s kolegy domluvíme, rád bych spustil eshop již dnes, nejpozději ve večerních hodinách. Nový eshop už bude kompletně nastaven na firmu VIP shop s.r.o., která bude přebírat veškeré minulé závazky Jiřího Remače, v plném rozsahu.

 Vzhledem k požadavkům úřadu o doložení spousty dokumentů k registraci pro plátce DPH, bude naše žádost podávána v pondělí 15.3.2021. Jelikož jde opravdu o nemálo dokumentace, která naše účetní společně shromažďuje, nebude potřeba již nic doplňovat a celý proces by se tak měl urychlit.

 Co se týče spuštění nového eshopu, rád bych Vám podal pár stručných informací o funkčnosti. Eshop bude zaměřen především na počítače a elektroniku. Jsme tímto eshopem napojeni přímo na distributora pro Českou a Slovenskou republiku AT computer. Zároveň se nám podařilo registrovat ke dvou Německým distributorům a probíhá jednání o uvolnění dodávky naší objednávky. Údajně se brání Vysokému počtu, který požadujeme dodat. Pokud se nám to podaří, budeme vědět bližší termíny.

 Dokud se neuzavřou nové smlouvy s bankami na firmu, bude omezena platba i doprava. Také jsme zjistily, že nám doprava prodělává, je-li jako zde zdarma ve všech případech. Například express kurýr Praha má sazbu za výjezd na adresu 239,- Kč. Samozřejmě by jsme rádi byli co nejlevnější, ale jako ostatní si nemůžeme dovolit minimální zisky. Tím by se náš růst nedal realizovat. Budeme tedy muset přistoupit ke spoplatnění určitých služeb. Na druhou stranu Vám přineseme možnost financování Vašeho nákupu. Víme jak to ve skutečnosti je, jak velmi těžko v dnešní době lze firmu udržet alespoň ve standardním chodu.

 Budeme velmi rádi, pokud nám zůstanete věrný. Určitě pro Vás připravíme B2B program, který nabídne lepší ceny, případně různé akce a podpoří tak lepší růst firmám a živnostníkům. Logicky z úvahy vychází, pokud vy podpoříte náš růst, porostete s námi společně. Těšíme se na budoucí spolupráci. Na úvodní stránku umístíme zatím nefunkční banner, který Vás po zprovoznění přesměruje rovnou do eshopu.

Níže v diskuzi můžete vyjádřit své ohlasy a zároveň tak být v kontaktu pře sociální sítě.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.