Pondělí, středa a pátek rozvážíme stálé klienty, z těchto důvodů je dopolední doprava v uvedené dny maximálně vytížená...

Omluva všem, kteří stornovali objednávky...

A nejen těm...

 ... zdravím Vás přátelé. Ještě než začnu rozepisovat co se vlastně děje, rád bych se touto cestou omluvil všem zákazníkům, kteří čekají na objednané karty již od slibovaného dubna. Bohužel, ale distributor - náš hlavní dodavatel - je na tom s kartami úplně stejně. Máme karty objednané již od ledna letošního roku, ale vzhledem k současné situaci, kdy je obrovský nedostatek čipů obsahující nejen grafické karty. Distributor díky smlouvám dostává karty, ale ne v dostatečné míře a tak pomalu uspokojuje objednávky po pořadí jak je má v systému zaevidované. Pokud se nijak intenzita dodeje karet od výrobce nijak nezmění, což se nepředpokládá jelikož výroba jede pořád stejně, dostalo se nám informačně o částečném plnění našich objednávek v průběhu července letošního roku. Bohužel to ovšem neznamená, že objednané karty dostaneme na ráz. Postupně by nám měli chodit například ve třech kusech každý týden, které okamžitě budeme distribuovat směrem k Vám. Každopádně věřte že jsem si ani za mák nebyl vědom jaký závazek, komplikovaný závazek, jsem si na své bedra vzal.

 Je samozřejmě pochopitelné u lidí, kterým prostě dojde trpělivost z důvodu dlouhého čekání na již zaplacené zboží, kdy své objednávky stornují. Samozřejmě to chápeme a nevnímáme to jako újmu vůči nám. Jsme si plně vědomi o vložení svých poctivě vydělaných peněz do našich rukou a nesmírně si této důvěry vážím. Těmto lidem bych se rád ještě jednou omluvil, neboť rychlost vracení plateb z mé strany je dlouhá a pomalá. Veškeré tyto prodlevy a chyby beru na sebe v plném rozsahu. Jak jsem již uvedl, nepředstavoval jsem si jak složité a vyčerpávající bude, dostát všem závazkům do detailu a bezchybně. Nicméně další odstavec odtajním, proč je to pro mně o to těžší.

 Není vše růžové a nikdo nemá ustláno růžích...

Jak jsem již zmiňoval, musím se Vám všem, kteří jste vložily důvěru, svěřit proč je v současné době vše pro mně těžší. Bohužel od října roku 2012 docházím na dialýzu, což je umělá ledvina. Nebudu se o tomto zdravotním problému nijak rozepisovat, osobně jsem ve většině případech silná osobnost s hodně vysokým prahem bolesti, nedělá mi tedy tato nemoc až tak zásadní problém v životě - jednoduše řečeno. Zásadní problém je v momentě, kdy mně opravdu tento handicap dá najevo, že je něco v nepořádku. Pak si za ty bezstarostné dny vezme nějakou tu daň navíc. Toho času mám zdravotní problémy s tím spojené a o to hůř se mi vše těžko dělá. Toto je příčina všeho, co se děje za posledních necelých čtrnáct dní. Nerad o tom píšu a nechci to ani nijak rozepisovat, vždy se snažím pracovat na plno, jen teď to trochu skuhrá. Samozřejmě se dám v dohledné době dohromady a pak budu vše plnit na 120% :).

 To jsou nyní prakticky skutečnosti, které mi brání v plném nasazení. Chtěl bych Vás poprosit, vydržte a mějte se mnou ještě trochu trpělivosti. Jak mi to můj out fit dovolí, vrhnu se opět s vervou do práce. Děkuji Vám všem a přeji hodně zdraví... Jirka

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.