Pondělí, středa a pátek rozvážíme stálé klienty, z těchto důvodů je dopolední doprava v uvedené dny maximálně vytížená...

Rozhodli jsme se pro radikální řez.

Rozhodli jsme se pro radikální řez.

Vzhledem k "nesytosti" trhu, kdy každý hráč nebo těžař shání kde může grafickou kartu do svého computeru, aby si zahrál nejnovější světové hity nebo se podílel na části zisku z těžby kryptoměn, rozhodli jsme se pro registraci přímo u výrobců. Náš cíl je jasný, rádi by jsme se za Vás porvali o větší část dodávky grafických karet, nejen grafických karet, a pokryli tak velký nedostatek v naší zemi.

registrace u výrobce

 Chceme mít stejné možnosti jako kterýkoli jiný člověk na světě. Nevidíme důvod, proč by se zboží mělo objevovat v Evropské unii, výhradně v západní části Evropy, a u nás ne !

 Nechceme tolerovat odsun Českých a Slovenských zákazníků na druhou kolej. Jsme stejně hladový a chtivý, proto chceme mít stejné možnosti jako každý jiný. Zároveň se nám příčí trh, který je plný překupníky a snaží se z člověka vymámit maximum. Kde je potom svoboda trhu, projevu a všeho ostatního...? 

 Na tomto základě jsme se rozhodli stavět a začali jsme přímo uvažovat o distribuci přímo pro Nás, Českou republiku a zároveň tak neopomenout na naše dlouholeté sousedy, s kterými máme velmi vřelé vztahy, občany Slovenské republiky. Začali jsme jednat s firmou Gigabyte a pokud se to podaří, budeme se zaměřovat i na ostatní výrobce. Náš cíl je dostat produkty našim zákazníkům za dostupné a férové ceny.

business

 Jakmile se nám vše podaří, budete to vědět první. My Vám budeme schopni odpovědět přímo na dotazy ohledně objednaného zboží. Uleví se tak nejen nám, protože nebudeme vázáni objednávkou u ostatních distributorů, kteří velmi často používají "termín dodání nepotvrzen", ale i Vám, neboť Váš dotaz rychleji a s větší jistotou přesně zodpovíme. 

 Na závěr Vás tedy žádáme, držte nám palce. My jsme tu pro Vás, stejně tak jako vy jste tu pro nás. Vzájemná podpora nám dává růst a Vám spokojenost. Tímto bych Vám rád poděkoval za celý náš tým, vážíme si Vaší přízně a uděláme maximum pro Vaší spokojenost. Přejeme mnoho úspěchů v budoucnu, Váš tým ...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.