Pondělí, středa a pátek rozvážíme stálé klienty, z těchto důvodů je dopolední doprava v uvedené dny maximálně vytížená...

Novinky

Nakoupíme seniorům

Všichni jsme si dobře vědomi jak složitá je dnešní situace a proto jsme se rozhodli alespoň částečně vypomoci těm neméně důležitým mezi námi. 

 Jsou mezi námi senioři, kteří sami nejsou schopni si dojít nakoupit základní potraviny v běžné situaci, natož nyní v "covidové" době. Rozhodli jsme se spustit projekt na podporu a pomoc našim "rodičům a prarodičům".

 Je to jednoduché, stačí nás jen telefonicky kontaktovat na telefonním čísle 608 180 205 a nadiktovat svůj požadovaný nákup, jméno a adresu kam se nákup doveze a zbytek už nechte na nás.

 Zavolat a objednat může kdokoli, ať už dotyčná "babička" nebo dcera, důležité je, že se člověku ještě tentýž den dostane pomoci alespoň v této části života, kdy se mu zajistí doručení základních potravin.

 Máte-li možnost vytvořit objednávku online, je to pro nás samozřejmě přijatelnější. Můžeme si tak vše rozvrhnout dle své potřeby a dosáhnout tak lepší koordinace v závozu kompletní objednávky.

 Chápeme, že někteří starší lidé doma ani nemají počítač, dokonce ho ani nikdy neviděli, a proto jsme pro takové občany zřídily možnost telefonické objednávky.

 A nejdůležitější informace pro Vás ? Tato služba je zcela zdarma a je pouze omezena minimálním nákupem 200,- Kč. A pokud produkt v naší nabídce nevidíte, nezoufejte, objednat si ho můžete. Pokud to bude v našich silách, doplníme produkty dle požadavků.

 Na závěr by jsme uvítali, pro lepší a plynulejší logistiku, pokud je ve Vašich možnostech využít bezpečnou platbu online kartou, řidič se pak na místě nemusí zdržovat a pokračovat dále. Každopádně to není překážka, plateb máme mnohem více a je zcela na Vás jakou si zvolíte.

 A nezapomeňte, my pomůžeme Vám a vy podpoříte nás...

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.